De historische binnenstad van Den Bosch met de vele kleine straatjes en bijzondere winkels, de magistrale Sint-Janskathedraal, de Binnendieze, de beroemde Bossche bol en de Brabantse gastvrijheid zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden en is uw bezoek meer dan waard.
Nadat wij u hebben opgehaald, rijden we naar het koffieadres, waar we dit dagje Den Bosch beginnen met geurige koffie en natuurlijk de befaamde Bossche bol. Na deze korte pauze vervolgen we de route naar de binnenstad van Den Bosch. U gaat eerst in open bootjes een vaartocht maken over de Binnendieze. Dit riviertje was vroeger eigenlijk een open riool en liep onder en tussen
de huizen door. U krijgt hier natuurlijk alles over te horen. Teruggekeerd aan wal loopt u naar In een mooie oude ambiance zal een uitstekend verzorgde koffietafel worden geserveerd. Na de koffietafel kunt u Den Bosch op eigen gelegenheid bezoeken. Enkele aanraders zijn de Sint-Janskathedraal en het Brabants Museum. Na dit alles verlaten we deze levendige stad en rijden we huiswaarts.