Groepsdagtochten

151. Smokkelroute langs de Berkel

Programma

Voor de bewoners van het Nederlands/Duitse grensgebied was smokkelen ooit een ‘way of life’. Hoewel het destijds voor velen bittere noodzaak was om de eindjes aan elkaar te knopen, leverde het veel spannende verhalen en leuke anekdotes op, waarover de gids u ’s middags uitgebreid zal vertellen.

We arriveren rond 10.30 uur bij Museum de Scheper in Eibergen waar we ontvangen worden met koffie en krentenwegge. Vervolgens bezoekt u het museum, waar u de boeiende geschiedenis
van Eibergen ziet. Dan worden we bij het Muldershuis voor de koffietafel met kroket verwacht. Na de lunch stapt de gids in uw touringcar voor de ca. 2 ½ uur durende smokkelroute langs de Berkel. De gids zal u boeien met zijn prachtige verhalen en grappige anekdotes. In Zwillbrock bezoekt u het 300 jaar oude kerkje ‘de Barokke parel van het Munsterland’, waar u versteld zult staan van het prachtige interieur. Na het opdoen van al deze indrukken kunt u rond 16.00 uur bij “Grenszicht” een aperitief bestellen (Eigen rekening). Het daarna geserveerde diner met o.a. 24 uur gegaarde sukade zal zeker in de smaak vallen. Dan wordt het weer tijd om huiswaarts te keren.

INCLUSIEF

  • Koffie met krentenwegge
  • Entree
  • Lunch
  • Rondrit o.l.v. een gids
  • Bezichtiging kerkje
  • Diner
  • Vervoer per luxe touringcar

MEER INFORMATIE

  • Vertrektijd: ca. 08.45 uur
  • Thuiskomst: ca. 20.30 uur

GROEPSPRIJZEN

> 45 Personen
vanaf € 79,25 per persoon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Voer een getal groter dan of gelijk aan 1 in.
DD slash MM slash JJJJ
Vertrektijd*
:
Thuiskomsttijd*
:
Zoeken
Ga naar de inhoud